
Лампа LED EVROLIGHT 100Вт 4200К E40 VIS-100-E40 (світлодіодна високопотужна)
- Готово до відправки
- Код: VIS-100-E40-4200
1 020 ₴
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Світлодіодну Лампу высокомощную EVROLIGHT 100Вт 4200К (VIS-100-E40) вибирають для великих залів, виставкових і торгових центрів, складів, майстерень, вуличного освітлення.
Лампа світлодіодна високопотужна ЕВРОСВЕТ 100Вт 4200К (VIS-100-E40) з цоколем Е40 підходить для світильників з великим патроном. Для установки лампи не потрібно додаткове обладнання або спеціально навчена людина.
Плюси моделі:
● Потужність – світлодіодна лампа потужністю 100 Вт дає стільки ж світла, як лампа розжарювання потужністю 1000 Вт.
● М'який світло – нейтральний білий світ температурою 4200 К підходить для робочих приміщень, бадьорить і не спотворює кольори.
● Безпека – тепло рівномірно розподіляється по корпусу, лампа не перегрівається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EVROLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E40 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 1000 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 135 В |
| Максимальна робоча напруга | 300 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Кут свічення | 210 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 140-280 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 248 мм |
| Діаметр | 138 мм |
- Ціна: 1 020 ₴



