
Лампа LED EVROLIGHT 30Вт 6400K 3000Лм E27 VIS-30-E27 (світлодіодна високопотужна)
- Готово до відправки
- Код: VIS-30-E27
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Світлодіодну Лампу высокомощную EVROLIGHT 30Вт 6400К (VIS-30-E27) вибирають приміщення, де потрібно багато світла: в клас, майстерню, склад, цех заводу.
Чому обирають потужні світлодіодні лампи
Лампа світлодіодна високопотужна ЕВРОСВЕТ 30Вт 6400К (VIS-30-E27) дає світловий потік 3 000 Лм – такий же, як лампа розжарювання в 300 Вт. Вона підійде для рівномірного освітлення великого простору або яскравого підсвічування робочої поверхні.
Модель вибирають, тому що вона:
● Універсальна – цоколь Е27 один з найпоширеніших, вам не потрібні додаткові перехідники.
● Економічна – вартість світильника не бюджетна, але лампа витрачає в 10 разів менше електрики, ніж лампа розжарювання.
● Екологічна – прилад працює до 25 000 годин при нормальній експлуатації і стабільної електромережі, ви міняєте лампочки рідше і зменшуєте кількість відходів.
Щороку фахівці покращують технологію, встановлюють нові світлодіоди і драйвери, щоб лампи споживали менше електрики і світить яскравіше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EVROLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Потужність | 30 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 300 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 165 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Кут свічення | 210 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Діаметр | 100 мм |
- Ціна: 159 ₴


