
Розетка вбудована IP67 Famatel 13960 16A 230V 2P+PE з кришкою (заземленням Schuko)
- Немає в наявності
- Код: 13960
378,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Розетка всепогодна Famatel 13960 IP67 SCHUKO 230В/16А з кришкою призначена для використання в будь-яких приміщеннях і зовні їх так як стійка до будь-яких погодних умов.
Вироби Famatel виробляються із застосуванням високоміцного термопластику, який відрізняється стійкістю до ударів, деформації та ламкості, а також впливу високої та низької температури навколишнього середовища.
Матеріал:
Корпус виготовлений із пластмаси Поліамід 6.
Основні характеристики цього матеріалу:
- Висока ударостійкість, зносостійкість та еластичність
- Висока теплостійкість
- Хороші ізоляційні властивості
- Стабільність до різких змін температури навколишнього середовища
- Хімічна стійкість проти більшості агресивних хімічних середовищ
- Відповідає вимогам директиви RoHS 2002/95/EG та не містить небезпечних або шкідливих для здоров'я людини речовин (кадмію, галогенів, хлору, брому, йоду, астату тощо)
Контакты:
- Контакти виготовлені з нікельованої латуні, що має високі струмопровідні характеристики.
- Висока струмопровідна здатність 15 м/(Ом x мм2)
- Висока міцність розтягування до 103 kН / мм2
- Підвищена антикорозійна стійкість у складних експлуатаційних умовах - агресивні середовища, морська вода, пари, сполуки сірки, масло тощо.
- Відповідають вимогам директиви RoHS 2002/95/EG та не містять небезпечних або шкідливих для здоров'я людини речовин (кадмію, галогенів, хлору, брому, йоду, астату тощо)
Короткі характеристики:
Сила струму, А 16
напруга, V 250
Кількість полюсів 3
Ступінь захисту IP 54
Удароміцність: IK07
Рабоча температура: -25 ºC - +85 ºC
Тест ниткою розжарення: 850 ºC
Норми: EN 60669, EN 60670-22
Розміри: 73x63x47 мм, крок отворів під гвинти 38x38 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FAMATEL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик, Поліамід |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Колір корпусу | Синій |
| Введення дроти | Прямий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Форма контактів | Круглі |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Термін служби | 10 років |
| Розетка переносна | Ні |
| Кількість фаз | 1 |
| Форма корпусу | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Заземлення | Так |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Захисна кришка | Так |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Кільце ущільнювальне | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 63 мм |
| Висота | 73 |
| Ширина | 48 мм |
- Ціна: 378,70 ₴



