
Енкодер HEIDENHAIN ERN 480 1024 01-03 1m 5VDC
- Готово до відправки
- Код: ERN 480
33 800 ₴
+380 (63) 039-91-90
відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поворотні кодери від HEIDENHAIN
служать вимірювальними датчиками обертального руху, кутової швидкості, при використанні та у поєднанні з механічним перетворюванням, обертальних рухів в лінійні. Області застосування включають електрику двигуни, верстати, друкарські машини, деревообробні верстати, текстильні верстати, роботи та пристрої для обробки, а також різні види вимірювальних, випробувальних та контрольних пристроїв.
служать вимірювальними датчиками обертального руху, кутової швидкості, при використанні та у поєднанні з механічним перетворюванням, обертальних рухів в лінійні. Області застосування включають електрику двигуни, верстати, друкарські машини, деревообробні верстати, текстильні верстати, роботи та пристрої для обробки, а також різні види вимірювальних, випробувальних та контрольних пристроїв.
Висока якість синусоїдальних інкрементних сигналів забезпечує високі коефіцієнти інтерполяції для цифрового регулювання швидкості.
| Тип валу | наскрізний порожнистий вал Ø 8 мм |
| Момент інерції | 4.3 · 10ˉ⁶ kgm² |
| Напруга живлення | 5 V DC ± 10 % |
| Споживання | 120 mA |
| Електричне підключення | кабель 1м без роз'єму |
| Робоча температура | -10° to +100°C |
| Клас захисту | IP 67 (EN 60 529) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Heidenhain |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ступінь захисту IP | 67 |
- Ціна: 33 800 ₴




