
Рамка 1-я Schneider Electric Asfora EPH5800171 антрацит горизонтальная
- Готово к отправке
- Код: EPH5800171
95,90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
+380 (63) 039-91-90
отдел оптовых продаж
- +380 (63) 625-75-66отдел интернет заказов
- +380 (99) 114-64-48КИПиА, измерительные приборы
- +380 (67) 332-94-66директор
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800221 2-постова білого кольору.
Розмір цієї рамки становить 154 мм, 83 мм і 9 мм.
Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою.
Ступінь захисту IP20.
Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу.
Рамка сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу.
Не містить ртуті та важких металів.
Рамка має витончений і сучасний дизайн із 6 різними кольорами: білий, кремовий, бронза, антрацит, алюміній та сталь.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Франция |
| Способ установки | Встроенный |
| Количество разъемов | 1 |
| Цвет корпуса | Антрацит |
| Материал корпуса | Пластик, Термопластик |
| Степень защиты IP | 20 |
| Вес | 19 г |
| Срок службы | 10 лет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 154 мм |
| Высота | 83 мм |
| Ширина | 83 мм |
- Цена: 95,90 ₴

