
Акумулятор мультигелевий MERLION HR1221W 12 V 5 Ah AGM (батарея для ДБЖ)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HR1221W
560 ₴
532 ₴
Показати оптові ціни-5%
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятори серії HR (High Rate) розроблені з використанням технології з низьким внутрішнім опором, з використанням пластин із високими експлуатаційними характеристиками та електроліту для забезпечення додаткової вихідної потужності для ДБЖ і системи резервного живлення.
Застосування
• Системи аварійного живлення
• Комунікаційне обладнання
• Системи телекомунікацій
• Джерела безперебійного живлення
Особливості:
• Висока надійність і стабільність
• Герметична конструкція
• Не вимагає технічного обслуговування
• Довгий термін експлуатації
• Низький рівень саморозрядження
• Збільшена на 30% вихідна потужність
Характеристики:
• напруга — 12 V
• ємність — 5 Ah
• кількість елементів — 6
• саморозряд — менш ніж 3% на місяць
• Внутрішній опір — 36 mΩ
• струм заряду — 1,5 А
• максимальний струм розряду — 55 А (5 сек)
• тип клем — F2
• напруга заряду (буферний режим) — 14,4 -14,7 V
• напруга заряду (циклічний режим) — 13,5-13,80 V
• матеріал корпусу — пластик
• розміри акб — 90x70x105 мм
• вага — 1,5 кг (допуск ± 5,0%)
Застосування
• Системи аварійного живлення
• Комунікаційне обладнання
• Системи телекомунікацій
• Джерела безперебійного живлення
Особливості:
• Висока надійність і стабільність
• Герметична конструкція
• Не вимагає технічного обслуговування
• Довгий термін експлуатації
• Низький рівень саморозрядження
• Збільшена на 30% вихідна потужність
Характеристики:
• напруга — 12 V
• ємність — 5 Ah
• кількість елементів — 6
• саморозряд — менш ніж 3% на місяць
• Внутрішній опір — 36 mΩ
• струм заряду — 1,5 А
• максимальний струм розряду — 55 А (5 сек)
• тип клем — F2
• напруга заряду (буферний режим) — 14,4 -14,7 V
• напруга заряду (циклічний режим) — 13,5-13,80 V
• матеріал корпусу — пластик
• розміри акб — 90x70x105 мм
• вага — 1,5 кг (допуск ± 5,0%)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напрацювання | 300 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 2.1 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 532 ₴

