
Акумулятор мультигелевий MERLION GP660F1 6 V 6 Ah AGM (батарея для ДБЖ)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GP660F1
270 ₴
Показати оптові ціниАкумуляторна батарея MERLION AGM GP660F1 — використовується в пристроях із невеликим споживанням енергії. Тому необхідно подбати про якісний акумулятор для забезпечення надійної, довгострокової роботи пристроїв. MERLION AGM GP660F1 — твій вибір!
Застосування:
• дитячих електромобілі
• гіроскутери
• електричні велосипеди
• самокати
• в системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно- охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікаційне обладнання
Характеристики:
• тип батареї — AGM
• напруга — 6 V
• ємність — 6 Ah
• тип клем — F1
• максимальний зарядний струм — 1,65 А
• вес - 1,00 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри — 150 x 35 x 90 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напрацювання | 300 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Напруга | 6 В |
| Струм заряду | 1.65 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 270 ₴

