
Комплект резервного питания UPS 1500VA+АКБ DZM 1300W LogicPower (ИБП 1050W+2*50Ah батарея свинцово-кислотная)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 19775
18 745 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 039-91-90отдел оптовых продаж
- +380 (63) 625-75-66отдел интернет заказов
- +380 (99) 114-64-48КИПиА, измерительные приборы
- +380 (67) 332-94-66директор
- +380 (63) 039-91-90отдел оптовых продаж
- +380 (63) 625-75-66отдел интернет заказов
- +380 (99) 114-64-48КИПиА, измерительные приборы
- +380 (67) 332-94-66директор
Комплект ДБЖ+АКБ безперебійного живлення для електрообладнання та аварійного освітлення із зовнішньою батареєю
Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ B1500 + DZM батарея 1300W розроблено та введено в експлуатацію для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки та інших пристроїв, що працюють у режимі 24/7/365. Комплект може бути використаний як джерело безперебійного живлення для бомбосховища.
Джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою потужністю 1500/1050 VA/W виконує 2 основні функції: стабілізація напруги (на вході - 140-275V, на виході - 220±10%V) та перетворення постійного струму від акумулятора на джерело змінної напруги 220V. UPS системи безперебійного живлення керується мікропроцесором. Акумулятор забезпечує подачу електроенергії в режимі резервного живлення.
Час автономної роботи електроустаткування у разі відключення живлення із загальної мережі:
- 210 годин для роутера,
- 12 годин для ноутбука,
- 10.4 годин для телевізора,
- 8 годин для опалювального котла,
- 4.4 години для ПК,
- 36 зарядів гаджетів.
Система безперебійного живлення для квартири - комплект ДБЖ+АКБ обладнана акумуляторною батареєю типу DKZ.
Акумулятори DZM можуть витримувати високі пускові струми завдяки тому, що вони мають потовщені пластини сепаратори.
Схема підключення комплекту резервного живлення ДБЖ + АКБ
Мережа електроживлення 220V – джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором – споживач живлення.
- Система підключення ДБЖ до мережі – стандартна євровилка
- Тип підключення акумулятора – клеми
- Тип підключення споживача живлення – стандартна євророзетка
Комплект резервного живлення встановлюється та підключається стаціонарно. Усі функції: від стабілізації напруги до заряджання акумулятора виконуються автоматично.
УВАГА! Якщо у вашій схемі підключення є обладнання з високими пусковими струмами, коефіцієнт запасу силового навантаження збільшиться. Перед тим, як купити безперебійник, обов'язково проконсультуйтеся зі спеціалістами.
Комплект ДБЖ+АКБ (DKZ) має наступні характеристики:
- Тип ДБЖ - лінійно-інтерактивний;
- Тип АКБ - DZM;
- Потужність ДБЖ - 1500/1050 VA/W;
- Ємність АКБ - 50 Ah;
- Діапазон вхідної напруги - 140-275 V;
- Вихідна напруга - 220±10% V;
До комплекту входять:
-
ДБЖ з правильною синусоїдою 24V LPY-B-PSW-1500VA+(1050Вт) 10A/15A
-
2 х Тяговий свинцево-кислотний акумулятор LP 6-DZM-50 Ah
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Напольный |
| Индикация | Звуковая/Световая/Вибро |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Ток заряда | 10 А |
| Частота тока | 15 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 1050 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 1300 Вт |
| Максимальная мощность | 1500 Вт |
| Коэффициент мощности | 0.95 |
| КПД, не менее | 95 % |
| Время переключения | 6 мс |
| Время зарядки | 8 час |
| Время работы при полной нагрузке | 28 мин |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Ємніть батареї, Аг | 100 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 220 мм |
| Вес | 36 кг |
| Защита | |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Наличие холодного старта | Да |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип корпуса | Негерметичный |
- Цена: 18 745 ₴



