
Акумулятор Hoppecke VR 12V 182 Ah Grid Xtreme EUROBAT 15 years AGM VRLA
- Нет в наличии
- Код: VR12-180
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- +380 (63) 039-91-90отдел оптовых продаж
- +380 (63) 625-75-66отдел интернет заказов
- +380 (99) 114-64-48КИПиА, измерительные приборы
- +380 (67) 332-94-66директор
Серія Hoppecke Xtreme VR являє собою найвищий рівень розвитку сучасних акумуляторів з чистого свинцю в технології AGM і задає тенденції з точки зору концентрації енергії та потужності.
Вони були розроблені для задоволення вимог щодо підвищення продуктивності та довговічності, а також для використання за підвищених температур навколишнього середовища.
Завдяки своїй конструкції з верхнім переднім виводом, він оптимально підходить як в якості батареї ДБЖ в центрах обробки даних, так і в якості резервної батареї в телекомунікаційних центрах.
В основі технології чистого свинцю лежить максимальна кількість встановлених електродів і, як наслідок, велика поверхня електрохімічної реакції, що призводить до більшої щільності енергії та потужності.
У Hoppecke Xtreme VR основна увага була приділена доопрацюванню та оптимізації всіх компонентів, щоб мати змогу повною мірою використовувати приріст продуктивності технології чистого свинцю. Це змінило стандарт для необслуговуваних герметичних батарей (VRLA).
Область застосування:
- Електростанції на викопному паливі.
- Аварійне джерело живлення (ДБЖ).
- Освітлення для забезпечення безпеки.
- Технології управління.
- Трансформаторні електропідстанції.
Дані про продукт:
- Конструкція - герметичний, газонепроникний акумулятор із клапаном.
- Серія - AGM - Absorbant Glass Mat.
- Технологія - Lead-acid (Свинцево-Кислотні).
Норми та стандарти:
- IEC-60896-21 .
- IEC-60896-22 .
Переваги:
- Висока щільність потужності та енергії.
- Менша вартість життєвого циклу (енергоефективність, технічне обслуговування, витрати на приміщення).
- Висока стабільність процесу і постійна якість дають змогу збільшити кількість паралельних потоків.
- Можливе застосування при більш високій температурі і зниження наступних витрат на кліматичну інфраструктуру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoppecke Batterien |
| Страна производитель | Германия |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 182 А·ч |
| Наработка | 1500 циклов заряда |
| Тип токовывода | Кольцевой наконечник M8 |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 20 А |
| Материал изготовления корпуса | Пластик ABS |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 563 мм |
| Высота | 307 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Вес | 56 кг |
- Цена: Цену уточняйте

