
Вентилятор фільтруючий ETI EF-325-680-230V 680м3/год 230VАС, IP54, 325*325*159 RAL7035 1344017
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1344017
14 739 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Використання фільтруючих вентиляторів і витяжних решіток з фільтрами є найпростішим способом знизити температуру в щиті чи шафі, обмежити можливість потрапляння бруду і тим самим забезпечити захист від перегріву пристроїв, встановлених в корпусі.
Особливості:
- Пружинні затискачі клем забезпечують належний тиск на кабелі живлення та швидке підключення.
- Висувний фільтр, що значно полегшує експлуатацію пристрою.
- Спеціальні фіксатори дозволяють здійснювати монтаж без використання додаткових інструментів.
- У всіх вентиляторах (окрім EF-107-22-230V) є можливість забезпечити реверсний потік повітря.
- Можливість демонтажу передньої частини корпусу забезпечує зручний доступ до вентилятора.
- Запасні фільтри мають 5 розмірів і є сумісними з вентиляційними решітками.
Характеристики:
- Номінальна напруга 230V AC (50/60Hz)
- Ступінь захисту/клас захисту IP54 (IP51 для EF-325-900-230V) / I
- Клас фільтрації ISO грубий 55%/ ISO грубий 30% (для EF-325-900-230V) відповідно до EN 16890; G2/G3 (для EF-325-900-230V) відповідно до EN 779
- Матеріал фільтруючого елементу: Синтетичне волокно з прогресивною структурою
- Тип підшипника вентилятора: Кульковий
- Тип захисту двигуна: Тепловий/Резистивний (для EF-107-22-230V)
- Тип підключення: Пружинні клеми/Кабель (для EF-107-22-230V)
- Переріз провідників: 0,75-2,5 mm2
- Робочий діапазон температур:
-25°C...+60°C для: EF-325-457-230V
-30°C...55°C для: EF-107-22-230V, EF-250-230-230V, EF-325-315-230V
-10°C...+55°C для: EF-150-67-230V, EF-204-110-230V, EF-250-122-230V, EF-325-680-230V, EF-325-900-230V
- Матеріал корпусу: PC/ABS UL94 V-0
- Колір RAL 7035
Відповідність стандартам: CE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 4.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сила струму (А) | 0.53 |
| Тип каналу | Квадратний |
| Продуктивність | 680 куб.м/год |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Глибина | 159 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пилозахищене виготовлення | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 159 |
| Частота струму | 50 |
- Ціна: 14 739 ₴

