
ИБП LPY-PSW-1000VA 700Вт 12/220V 10A/20A с правильной синусоидой под наружный АКБ LogicPower 22871
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 22871
7 831 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 039-91-90отдел оптовых продаж
- +380 (63) 625-75-66отдел интернет заказов
- +380 (99) 114-64-48КИПиА, измерительные приборы
- +380 (67) 332-94-66директор
ДБЖ з правильною синусоїдою LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A має потужність 700 Вт
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у випадках відключення живлення із загальної мережі.
Забезпечення стабільного та безперебійного живлення вашої техніки
У разі використання ДБЖ із правильною синусоїдою та зовнішнього акумулятора обладнання працює в оптимальних умовах, як під час вимкнення електроенергії, так і під час роботи від загальної мережі. Перемикання режимів роботи відбувається автоматично. Обладнання, під'єднане до ДБЖ, не встигає вимкнутися, оскільки швидкість перемикання становить частки секунди.


Захистіть дорогу техніку від різких стрибків напруги в мережі
ДБЖ LogicPower LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 12V має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході. Це особливо важливо для чутливих пристроїв (комп'ютери, телевізори, лабораторне обладнання, сервери, мережеві пристрої тощо).
Де застосовують джерела безперебійного живлення з правильним синусом LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A 12V із зовнішнім акумулятором?
Медичне обладнання:
- Для підтримки електроживлення УЗД та інших діагностичних пристроїв у разі відключень електроенергії та різких стрибків напруги в мережі.
Аудіо та відеотехніка:
- Для зниження мережевих перешкод і шумів. Це покращує якість аудіо та відеозаписів, а також підвищує ефективність роботи студійного обладнання.
- Для підтримки безперебійної роботи професійної техніки, як-от мікшери, підсилювачі та динаміки.
Промислове обладнання:
- Для забезпечення безперервності виробничих процесів шляхом встановлення джерел безперебійного живлення для контролерів, автоматизованих систем та іншого важливого електрообладнання.
- Для підтримання стабільної роботи виробничого обладнання без коротких замикань, перегрівів й зносу запобіжних блоків.
Побутова техніка:

- Для забезпечення безперебійного живлення комп'ютерів, телевізорів, холодильників, кондиціонерів, систем безпеки та іншої побутової техніки під час відключень електроенергії.
ДБЖ із правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором використовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних котлів опалення;
- ДБЖ для аварійного освітлення;
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій і телекомунікаційного обладнання;
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів.
Використовувати ДБЖ необхідно тільки разом з акумуляторною батареєю (акумулятор не йде в комплект), яка має відповідати технічним характеристикам пристрою.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна під'єднати до ДБЖ:

- Свинцево-кислотний AGM.Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд.
- AGM (мультигель).Ресурс роботи - до 800 циклів заряд/розряд.
- Гелевий (Gel) акумулятор.Ресурс роботи - до 1200 циклів заряд/розряд.
- Літій-залізо-фосфатний акумулятор.Ресурс роботи - до 7000 циклів заряд/розряд.
Схеми підключення ДБЖ із правильною синусоїдою LPY-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A 12V
Схема підключення через мережу 220V дасть змогу швидко під'єднати тільки необхідні прилади.

3 кроки для підключення ДБЖ через розетку:
- Підключити акумуляторну батарею дотримуючись полярності;
- Підключити ДБЖ до мережі, вставивши вилку від ДБЖ у розетку 220В;
- Дочекатися закінчення самодіагностики й ввімкнення ДБЖ.
Увага! ДБЖ увімкнеться автоматично! Забороняється натискати кнопку ввімкнення і переривати самодіагностику!
Вибір ДБЖ для котлів опалення та систем аварійного освітлення
Перед тим як купити ДБЖ із правильною (чистою) синусоїдою, необхідно врахувати такі технічні характеристики:
-
Сумарна потужність електроприладів, які будуть підключені до ДБЖ. Параметр можна знайти в технічній документації кожної з одиниць обладнання.
-
Пускова потужність - кількість електроенергії, яку споживає прилад під час увімкнення. Для під'єднання ДБЖ до обладнання з високими пусковими струмами необхідно вибирати потужнішу модель безперебійника.
-
Необхідний вам час для автономної роботи насоса від акумуляторної батареї. Визначається з індивідуальних потреб споживача. Для довгострокової автономної роботи слід обирати ДБЖ із чистою синусоїдою на виході, до якого можна під'єднати зовнішній акумулятор.
Щоб ваше джерело безперебійного живлення із зовнішнім акумулятором працювало довго й ефективно, дотримуйтесь рекомендацій та інструкцій виробника, наведених у керівництві з експлуатації. Це допоможе уникнути помилок під час догляду та обслуговування пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Страна производитель | Китай |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Тип монтажа | Напольный |
| Индикация | Цифровая |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Ток заряда | 20 А |
| Частота тока | 60 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 700 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 1000 Вт |
| Максимальная мощность | 700 Вт |
| Коэффициент мощности | 0.92 |
| КПД, не менее | 95 % |
| Время переключения | 6 мс |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 220 мм |
| Вес | 6.5 кг |
| Защита | |
| Тип предохранителя | Автоматический |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип корпуса | Негерметичный |
- Цена: 7 831 ₴






