
Дифавтомат ETI KZS-1M UNI 2P C 20A 10mA A 6kA 2176015 (диференційний автоматичний вимикач)
- Готово до відправки
- Код: 2176015
1 795,20 ₴
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Диференціальний автоматичний вимикач ETI KZS-1M в одному модулі об'єднує автоматичний вимикач (забезпечує захист від КЗ і перевантаження), а також ПЗВ (забезпечує захист від струму витоку).
Тип захисту цього пристрою А означає, що спрацьовування механізму захисного вимкнення відбувається в разі виникнення змінного та пульсувального струму витоку.
Перевагою диференціального автоматичного вимикача від ETI є наявність спеціального типу кріплення на шину ТН35 (DIN-рейку), завдяки чому встановлення пристрою можна зробити без використання інструментів і демонтажу шинної збірки.
Продукт відповідає міжнародним стандартам PN-EN 61009 и PN-IEC 61009.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальний перетин дроту | 10 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.111 кг |
| Термін служби | 10 років |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 10 мА |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електронний |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Умови використання | А |
| Нейтраль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Ціна: 1 795,20 ₴



