
Розетка IP44 Karlik LOGO 9LGPB-1sdp сріблястий металік із заземленням кришкою прозорою кришкою внутрішня 16А 250В (вологозахищена)
- Готово до відправки
- Код: 9LGPB-1sdp
378,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
ПРАКТИЧНИЙ СТИЛЬ
Продукты серии LOGO - это современные, универсальные решения, сочетающие в себе эстетический, элегантный внешний вид с функциональными преимуществами. Широкий ассортимент розеток и соединителей удовлетворит потребности даже самого требовательного клиента.
Технические преимущества гнезд серии LOGO:
- солидная конструкция (металлическая монтажная рамка) обеспечивает соответствующий монтаж;
- винтовые зажимы обеспечивают прочное соединение;
- не выпадающие гайки на винтовых зажимах;
- "ласточкины хвостики" в корпусе гнезда служат для позиционирования механизмов по горизонтальному уровню в многорамочных системах;
- солидные коготки, служащие для плотного крепления в установочной коробке;
- коготки в нейтральной позиции упрощают размещение механизма в коробке. Спрятанные коготки защищены во избежание повреждения изоляции проводов и травмирования в ходе установки;
- поодинокі розетки серії LOGO забезпечені захисними шторками, що оберігають від контакту дітей з небезпечними елементами електричної інсталяції. Поодинокі розетки серії LOGO не вимагають застосування додаткових зовнішніх захисних засобів;
- подвійні розетки серії LOGO доступні з шторками (безпека для дітей) або без них.
Всі продукти серії LOGO продаються з рамкою як «моноблок».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karlik |
| Країна виробник | Польща |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу | Пластик, Термопластик |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Серія | Logo |
| Колір кришки | Димчастий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 47.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 10 |
| Тип | Logo |
| Колір | Білий |
- Ціна: 378,60 ₴


