
Металлорукав оцинкованный D 45/39.5 E2KDMA240 IP65 25м (гибкая труба с ПВХ покрытием)
- В наявності
- Код: E2KDMA240
15 611,20 ₴/бухта
15 298,90 ₴/бухта
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Труба гибкая из оцинкованной стали (металлорукав) с гладким покрытием из самопотухающего ПВХ серого цвета серии DMA итальянского производителя Euro 2000 S.R.L.
Обладает стойкостью к основным маслам и кислотам, используемым в промышленности.
Металлорукав оцинкованный представляет собой гибкий трубопровод, который предназначен для защиты кабелей и проводов от механических повреждений, негативного воздействия окружающей среды, а также создания дополнительного защитного экрана от электромагнитных и радиопомех.
При цьому металорукав, що випускається з різними видами ущільнень, широко використовується для транспортування крупнодисперсних сипучих речовин в вентиляційних системах, що працюють з агресивними середовищами.
Труба гнучка з оцинкованої сталі має высокую стійкість до корозії, завдяки тому, що стрічка, з якої виробляється металорукав, оцинкована повністю, включаючи крайку. Додатковим захистом служить спеціальна змазка, яка наноситься на поверхню металорукава ще в процесі навивання для виключення пошкодження оцинковки.
Використовується з аксесуарами серії АМ з додаванням спеціальних кільцевих прокладок серії AG.
Ступінь захисту : IP65
Материаил : оцинкована сталь з гладким покриттям з ПВХ самопотухающего
Робоча температура : -15°C ... + 70°C
Опір розтяганню (CEI EN50086) : понад 750 Н
Опір здавлення (CEI EN50086) : понад 750 Н
Має морський сертифікат RINA
Колір - сірий
Бухта - 30 м
Виробник - Euro 2000 S. R. L. (Італія)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Euro 2000 |
| Країна виробник | Італія |
| Длина в упаковке | 25 м |
| Кількість шарів | 2 |
| Конструкція | Гнучка |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальна температура усадки | 60 град. |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Вогнестійкість | Ні |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип труби | Металорукав |
| Упаковка | Бухта |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 39.5 мм |
| Радіус вигину | 200 мм |
| Товщина стінки | 3.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до УФ | Так |
| Хімічна стійкість | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал додаткового покриття | ПВХ самопотухаемый |
| Мінімальна температура усадки | -5 |
| Термін служби | 20 |
| Тип додаткового покриття | Оболонка |
- Ціна: 15 298,90 ₴/бухта

