
Реле контролю напруги ETI HRN-33 48-276V AC 1P 16A 1F 2470015 (однофазне)
- Немає в наявності
- Код: 2470015
1 795,20 ₴
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Реле контролю напруги ETI HRN-33 48-276V AC 1P 16A 1F 2470015 (однофазне)
Реле напруги HRN-33 застосовуються для контролю мінімального (Umin) і максимального (Umax) рівнів напруги в однофазних ланцюгах і ланцюгах постійного струму.
1-фазне реле контролю напруги контролює:
- рівень підвищення/пониження напруги в діапазоні від 48V до 276V;
- тимчасову затримку 0-10с;
- Umax = 276В.
Напруга контрольоване виробом, є одновлеменно напругою живлення.
В реле можна налаштувати два незавимимых рівня напруги.
У HRN-33, HRN-34 в нормальному стані контакти постійно замкнені, а при перевищенні або зниження контрольованого рівня - відбудеться розмикання контактної групи.
У HRN-35 для кожного рівня використано самостійне реле, яке в нормальному стані вимкнено. При перетині верхнього рівня (підвищення напруги) включається перше реле, при припиненні нижнього рівня (зниження напруги) включається друге реле. Таким чином, за станом виходу, можна судити про яке помилковому стані йде мова.
Пристрій не буде реагувати на короткочасні піки і спади напруги, використовується тимчасова затримка, яку можна плавно налаштувати в межах 0-10 с. При поверненні з помилкового стану до нормального, затримка не реализутся, реалізується гістерезис (2-6% в залежності від налаштованого рівня). Завдяки перемикаючим вихідних контактів, можна достись і інших конфігурацій.
Особливості :
- живлення пристрою здійснюється від контрольованого напруги;
- 3-х редимная індикація - одного нормального стану і двох аварійних;
- HRN-34 как HRN-33, но с диапазоном контролируемого уровня напряжения 6-30 V DC (устройство предназначено для контроля напряжения аккумуляторных батарей (12V, 24V);
- HRN-35 как HRN-33, но c независимыми выходными реле для каждого уровня напряжения;
- все типы имеют настраиваемую задержку 0-10с (защита от ложного срабатывания);
- нижний уровень напряжения (Umin) настраивается в % от величины верхнего уровня (Umax).
Важно:
так як живлення пристрою здійснюється від контрольованого напруги, для його нормального функціонування необхідно min 48V на клемах A1-A2. Реле вимагає додаткового захисту від підвищеної напруги. (>276V).
Продукція компанії ETI відмінно проявляє себе в експлуатації, а її якість підтверджується наявністю міжнародних сертифікатів та безліччю нагород.
Відповідність стандартам : IEC 61010-1, IEC 60730-1.
Виробник - ETI Elektroelement d.o.o. (Словенія).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Словенія |
| Дисплей | Ні |
| Похибка вимірювання | 2 % |
| Маса | 13 г |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Термін служби | 10 років |
| Індикація | Світлова |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Час спрацьовування | 10 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 17.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 48 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 276 В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Etirel |
| Основні атрибути | |
| Комутаційна зносостійкість | 1000000 |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Час повернення | 3 мс |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 85 град. |
- Ціна: 1 795,20 ₴




