
Реле контролю фаз ETI HRN-55N 3х400/230V AC 8A 1P 2471432 (трифазне, c нейтраллю)
- Готово до відправки
- Код: 2471432
2 111,40 ₴
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Реле контролю послідовності і обриву фаз ETI HRN-55N 3х400/230V AC 8A 1P 2471432 (трифазне, c нейтраллю)
Реле контролю послідовності і обриву фаз ETI HRN-55N призначене для електродвигунів від обриву або зміни послідовності фаз.
Особливості:
- реле контролює послідовність і обрив фаз;
- HRN-55 - живлення здійснюється від всіх трьох фаз, тобто реле продовжує працювати і при випадання однієї з фаз;
- HRN-55N - харчування L1-N, це означає, що реле також контролює порушення нейтралі;
- фіксована затримка T1 (500 мс) і настроюється затримка T2 (0.1-10 с);
- на аварійний стан мережі реагує світінням червоного LED і розмиканням вихідних контактів.
Реле 3-фазної мережі контролює правильну послідовність і випадіння будь-якої з фаз.
Зелений СВІТЛОДІОД світить постійно і вказує наявність напруги живлення.
При випадання фази або перевищенні напруги блимає червоний LED, а реле выклчюается.
Перехід в аварійний стан може бути затриманий - настройка затримки здійснюється потенціометром на лицьовій панелі виробу.
При неправильної послідовності фаз постійно світиться LED і реле вимикається.
Якщо напруги знизиться нижче 60% від Un - реле разомнется без затримки (LED вказує на аварийоне стан).
У реле HRN-55, завдяки харчуванню з усіх трьох фаз реле може працювати і при випаданні однієї з фаз.
У реле HRN-55N, харчування L1-N, що дозволяє контролювати обрив нейтрального провідника.
Увага:
Харчування реле здійснюється від всіх фаз, таким чином реле при обриві однієї з фаз зберігає всі свої функції. Крім того, модель HRN-54N контролює ще й обрив нейтрального провідника.
Продукція компанії ETI відмінно проявляє себе в експлуатації, а її якість підтверджується наявністю міжнародних сертифікатів та безліччю нагород.
Відповідність стандартам : IEC 61010-1, IEC 60730-1.
Виробник - ETI Elektroelement d.o.o. (Словенія).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Час спрацьовування | 10 сек |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Маса | 66 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 17.6 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальний струм | 8 А |
| Номінальна напруга котушки | 400 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 8 А |
| Основні атрибути | |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Etirel |
| Термін служби | 10 |
- Ціна: 2 111,40 ₴




