
Реле контролю напруги ETI HRN-43 400V AC 3F 2P 16A 2471419 (трифазне, без нейтралі)
- Готово до відправки
- Код: 2471419
4 029 ₴
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Реле контролю напруги ETI HRN-43 400V AC 3F 2P 16A 2471419 (трифазне, без нейтралі)
Реле напруги HRN-43 застосовуються для контролю мінімального (Umin) і максимального (Umax) рівнів напруги в межах 138 - 276 V (система 3x400/230V з нейтраллю) або 240 - 480 V (система 3x400V, без нейтралі), асиметрії фаз, послідовності і обриву фаз.
3-фазное комплексное реле контроля напряжения HRN с независимыми выходами для каждого уровня контролирует :
- повышение/понижение напряжения в диапазоне от 240V до 480V;
- ассиметрию 5-20%;
- последовательность и обрыв фаз;
- задержку t1 - 200ms и t2 - 0,1..10с;
- функции : "гистерезис" 5-10%, "память ошибки" и функция "второго реле";
- фазное напряжение.
Особенности :
- гальванически изолированное питание AC 400V, AC 230V, AC/DC 24V;
- функция „MEMORY” - для возвращения из аварийного режима в нормальный нужно нажать кнопку “RESET” на передней панели устройства;
- два вихідних реле, з можливістю вибору функцій другого реле (незалежно / паралельно);
- фіксована (t1) і настроюється (t2) затримка часу;
- стійкість до індуктивного напрузі (наприклад від двигунів).
Продукція компанії ETI відмінно проявляє себе в експлуатації, а її якість підтверджується наявністю міжнародних сертифікатів та безліччю нагород.
Відповідність стандартам : IEC 61010-1, IEC 60730-1.
Виробник - ETI Elektroelement d.o.o. (Словенія).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Час спрацьовування | 10 сек |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Маса | 270 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Похибка вимірювання | 5 % |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальна напруга спрацьовування | 480 В |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна напруга котушки | 400 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Основні атрибути | |
| Кількість перемикаючих контактів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 240 В |
| Серія | Etirel |
| Термін служби | 10 |
- Ціна: 4 029 ₴







