
Реле контролю напруги ETI HRN-54 3х400V AC 8A 1P 2471416 (трифазне, без нейтралі)
- Готово до відправки
- Код: 2471416
2 636,70 ₴
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Реле контролю напруги ETI HRN-54 3х400V AC 8A 1P 2471416 (трифазне, без нейтралі)
Реле контролю напруги ETI ETIREL HRN-54 призначений для контролю мінімального і максимального напруги, а також послідовності та обриву фаз у трифазних мережах.
Особливості:
- харчування від контрольованої мережі;
- контроль за послідовністю, обривом фаз і величиною напруги;
- можливість налаштування верхньої і нижньої меж напруги, при яких контактна група на виході розмикається;
- можливість налаштування тимчасової затримки.
Реле 3-фазної мережі відстежує величину міжфазної напруги.
Можливо налаштувати два незалежних рівня напруги, і таким чином контролювати, наприклад, підвищений і
знижена напруга окремо.
В нормальному стані, коли напруга коливається в межах між встановленими рівнями, вихідне реле замкнуто, а червоний LED не світиться.
При підвищенні або зниженні напруги вихідне реле розмикається і спалахує червоний ІНДИКАТОР (LED вказує на помилкове стан - при "роботі затримки" блимає).
При неправильному чергуванні фаз загоряється червоний LED (контакт вихідного реле розмикається).
Якщо напруга знизиться нижче 60% від Un - реле розімкнеться без затримки (LED вказує на аварійний стан).
Увага:
Харчування реле здійснюється від всіх фаз, таким чином реле при обриві однієї з фаз зберігає всі свої функції. Крім того, модель HRN-54 працює і при випаданні однієї з фаз.
Продукція компанії ETI відмінно проявляє себе в експлуатації, а її якість підтверджується наявністю міжнародних сертифікатів та безліччю нагород.
Відповідність стандартам : IEC 61010-1, IEC 60730-1.
Виробник - ETI Elektroelement d.o.o. (Словенія).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Час спрацьовування | 10 сек |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Контроль послідовності фаз | Так |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Маса | 70 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 17.6 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 500 В |
| Максимальний струм | 8 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 172 В |
| Номінальна напруга котушки | 400 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Номінальний струм | 8 А |
| Основні атрибути | |
| Кількість перемикаючих контактів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Etirel |
| Термін служби | 10 |
- Ціна: 2 636,70 ₴




