
Контактор ПМЛ-1501 10А О*4Б 220В АС силовий (пускач)
- В наявності
- Код: ПМЛ 1501 220В
1 139 ₴
+380630399190
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пускачі серії ПМЛ застосовуються в стаціонарному електрообладнання для дистанційного пуску безпосереднім підключенням до мережі, реверсування та зупинки трифазних асинхронних двигунів, що працюють від електрики, з короткозамкненим ротором змінного струму частоти 60 і 50 Гц; в модифікації з тепловим реле - для здійснення захисту від перевантажень неприпустимої тривалості керованих двигунів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Етал |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові контакти | Так |
| Кількість замикаючих контактів | 3 шт. |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Матеріал корпусу | Термопластик, Мідь, Метал |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Наявність корпусу | Ні |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Теплове реле | Ні |
| Тип контактора | Реверсивний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 680 г |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 103 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комутаційна зносостійкість | 1500000 |
| Механічна зносостійкість | 1500000 |
- Ціна: 1 139 ₴

