
Аккумулятор мультигелевий AGM LPM-MG 12V - 20 Ah LogicPower 6556
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6556
2 375 ₴
Показати оптові ціни+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор LPM-MG 12 - 20 AH (мультігель) виготовлений із застосуванням технології AGM (Absorptive Glass Mat).
Представлена модель відноситься до типу необслуговуваних акумуляторних батарей. Корпус акумулятора повністю герметичний. Під час роботи батарея не виділяє шкідливих випарів, її можна встановлювати в житлових та побутових приміщеннях.
LPM-MG 12 - 20 AH використовують в якості зовнішньої батареї в джерелах безперебійного живлення.
Основні характеристики LPM-MG 12 - 20 AH:
• Тип акумулятора: AGM мультигелевий
• Номінальна напруга: 12V
• Ємність АКБ: 20 AH
• Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С
• Робоча температура: + 25 ° С +/- 5 ° С
• Ресурс (циклів): 800
Представлена модель відноситься до типу необслуговуваних акумуляторних батарей. Корпус акумулятора повністю герметичний. Під час роботи батарея не виділяє шкідливих випарів, її можна встановлювати в житлових та побутових приміщеннях.
LPM-MG 12 - 20 AH використовують в якості зовнішньої батареї в джерелах безперебійного живлення.
Основні характеристики LPM-MG 12 - 20 AH:
• Тип акумулятора: AGM мультигелевий
• Номінальна напруга: 12V
• Ємність АКБ: 20 AH
• Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С
• Робоча температура: + 25 ° С +/- 5 ° С
• Ресурс (циклів): 800
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напрацювання | 800 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 6 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 166 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Вага | 5.7 кг |
- Ціна: 2 375 ₴





