
Люмінесцентна лампа DeLux PL Tube 9W (590lm) 6400К G23 (10008021)
- Немає в наявності
- Код: 10008021
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Опис Люмінесцентна лампа DeLux PL Tube 9W (590lm) 6400К G23 (10008021)
Компактна люмінесцентна лампа DeLux, оснащена вбудованою пускорегулювальною апаратурою. Лампа поєднує кращі характеристики люмінесцентних ламп з відмінними енергозберігаючими характеристиками. Енергозберігаючі лампи застосовуються для домашнього освітлення, освітлення торгових площ, промислових підприємств і офісних приміщень.
Переваги компактних люмінесцентних ламп DeLux:
- Знижено на 80% споживання електроенергії при однаковій кількості випромінювання світла,
- Збільшено в 6-10 разів термін служби
СНОВНИХ ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Виробник Delux
-
Термін гарантії 12 міс. від виробника
-
Тип цоколя (патрона) G23
-
Колірна температура 6400 К
-
Споживана потужність 9 Вт
-
Енергоспоживання енергозберігаюча
-
Форма лампи U-подібна/лотос
-
Форм-фактор (тип лампи) PLS
-
Яскравість (світловий потік) 590 Lm
-
Термін служби 10000 год
-
Розміри 165x31 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Термін служби ламп | 10000 |
| Колір світлодіода | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6400 До |
| Цоколь | G23 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Діаметр трубки | 31 мм |
| Рефлектор | False |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Кут світіння | 210 град. |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Напруга | 230 В |
| Діаметр | 31 |
| Потужність | 9 Вт |
| Довжина | 165 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Максимальна робоча напруга | 240 |
| Мінімальна робоча напруга | 220 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова швидкість | 590 Лм |
- Ціна: 80 ₴

