
Пропорційний регулятор тиску FESTO VPPE-3-1-1/8-2-420-E1 557774 б/в
- Під замовлення
- Код: 557774
Відправка з 25 липня 202630 576,40 ₴
29 047,50 ₴
-5%
+380630399190
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Festo є світовим лідером в галузі автоматизації. Асортимент включає пневматичні, серво пневматичні та електричні приводи, а також клапани та колектори. Ідеальне спілкування в ланцюзі управління забезпечується датчиками, інтелектуальними системами компактних камер та контролерами. Системи для очищення та контролю стисненого повітря, а також шланги та гвинтові з'єднання доповнюють асортимент.
Технічні характеристики
| Номінальний діаметр, подача тиску | 5 mm |
| Номінальний діаметр, вихлоп | 2,5 mm |
| Тип конструкції | Мембранний регулятор с пілотним управлінням |
| Захищений від зміни полярності | для всіх електричних з'єднань |
| Функція розподільника | 3-ходовий пропорціональний регулятор тиску |
| Діапазон регулювання тиску в МПа | 0,002 ... 0,2 MPa |
| Діапазон управління тиску | 0,02 ... 2 bar |
| Макс. гістерезис тиску | 0,02 bar |
| Стандартний номінальний розхід | 310 l/min |
| Діапазон робочої напруги DC | 21,6 ... 26,4 V |
| Макс. споживання струму | 160 mA |
| Макс. споживання електроенергії | 4,2 W |
| Вихід перемикача | PNP |
| Температура середовища | 10 ... 50 °C |
| Клас захисту | IP65 |
| Електричне підключення | 5-пін |
| Пневматичне підключення | G1/8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.39 кг |
| Внутрішня різьба | 1/8" |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальний робочий тиск | 0.4 МПа |
| Матеріал виробу | Алюміній |
| Тип | Пневморозподілювач |
| Умовний прохід | 5 мм |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна витрата повітря | 0.31 куб.м/хв |
- Ціна: 29 047,50 ₴



