
Контактор ПМЛ-1165М 10А ПРО*4Б 24В DC ЕТАЛ силовий (пускач)
- В наявності
- Код: ПМЛ-1165М -24В
1 364 ₴
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Пускачі електромагнітні серії ПМЛ призначені для дистанційного пуску безпосереднім підключенням до мережі, зупинки і реверсування трифазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором при напрузі змінного струму до 660В частотою 50 Гц, а у виконанні з трехполюсными тепловими реле серії РТЛ – для захисту керованих електродвигунів від перевантажень неприпустимої тривалості і від струмів, що виникають при обриві однієї з фаз. Магнітний пускач ПМЛ – це механізм, що з'єднує різні комутаційні пристрої, які виробляють запуск, роботу, вимикання потрібного електрообладнання або двигуна. Контактор ПМЛ використовується для схем як комплектуючий пристрій, також у дистанційному запуску для стаціонарних приладів. Зупиняє і запускає електродвигуни з трьома фазами, що застосовуються у верстатах і в іншому промисловому обладнанні з різною напругою в котушках управління.
Контактор ПМЛ може бути укомплектований тепловим реле серії РТЛ - це необхідно від навантажень надмірної тривалості а так само струмів виникають у момент обриву фаз. Дані пускачі оснащені огранечителями ОПН, які можуть працювати в пристроях управління з використанням мікропроцесорної техніки. У них так само є можливість монтувати додаткові приставки ПКЛ (дод. контакти).
Принцип роботи пускача ПМЛ: Що б запустити електродвигун потрібно натиснути на клавішу «Пуск». Після чого на котушку пускаля почне надходити напруга, потім притягнеться якоря до сердечника і соновные контакти пристрою подключеныэ до електро ланцюзі контактора - замкнутися. Після цього в зчеплення вступить допоміжний контакт. Це принцип "самоблокування" який забезпечує электродвигателью нульову ступінь захисту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Етал |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Кількість фаз | 3 |
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Номінальна робоча напруга | 24 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Теплове реле | Ні |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип керуючого струму | Постійний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 114 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комутаційна зносостійкість | 1500000 |
| Механічна зносостійкість | 1500000 |
- Ціна: 1 364 ₴

