
Автомат захисту двигуна E.NEXT 2,5A 400/660V АС 0,75kW 7,5kA e.mp.pro.2.5 p004002
- Готово до відправки
- Код: p004002
938,70 ₴
844,83 ₴
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Автоматичний вимикач захисту двигуна e.mp.pro.2.5, 1,6-2,5А призначений для пуску та захисту від перевантаження електродвигунів невеликої потужності. Застосовуються як аварійний чи головний вимикач. Виконують функції: електротеплового захисту трьох фаз; захисту від урвища фаз. Забезпечує захист від КЗ, встановлення спрацьовування Im=13 In. Номінальний струм електротеплового захисту встановлюється за допомогою регулювального диска. Увімкнення двигуна здійснюється за допомогою кнопки "пуск". Відключення здійснюється вручну натисканням на кнопку «стоп» або автоматично при спрацьовуванні термомагнітного захисту або розчіплювача мінімальної напруги.
Технічні характеристики| Артикул | p004002 |
| Номинальна робоча напруга Ue, В | АС 400/660 |
| Номінальний струм In, А | 2,5 |
| Струмовий захист від КЗ | Im=13In |
| Діапазон регулювання уставки спрацювання, А | 1,6…2,5 |
| Ном. робоча відкл. здатність Ics, кА (АС 400 В) | 7,5 |
| Ном. гранична відключаюча здатність Icu, кА | 15 |
| Зносостійкість мех..електр., циклів В.О, не менше | 10000/6000 |
| Макс. частота комутацій, циклів В-О в годину | 25 |
| Клас захисту | 10A |
| Робоче положення | Вертикальне і горизонтальне з відхиленням не більше 5° |
| Степінь захисту, IP | IP20 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25…+40 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Механічна зносостійкість | 10000 циклів |
| Максимальний перетин дроту | 4 кв. мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Комутаційна зносостійкість | 6000 циклів |
| Термін служби | 10 років |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 2.5 А |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 400 В |
| Кількість модулів | 3 шт. |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | АС |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 7500 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 мм |
| Висота | 87 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 844,83 ₴

