
Пневмодроссель із зворотним клапаном П-ДК 10-2ДУХЛ2
- В наявності
- Код: П-ДК 10-2
280 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380630399190
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмодроссель із зворотним клапаном П-ДК 04-2 із зворотним клапаном застосовуються для регулювання витрати стисненого повітря тиском від 0,1 до 1,0 МПа в одному напрямку та забезпечення вільного проходу повітря у зворотному напрямку.
Налаштування дроселя П-ДК на необхідну витрату стисненого повітря проводиться шляхом обертання регулювальної ручки, встановлене положення якої утримується гайкою. При зміні напрямку руху потоку стисненого повітря гумова пневматична манжета відходить від сідла у корпусі, забезпечуючи вільний прохід повітря у зворотному напрямку.
Налаштування дроселя П-ДК на необхідну витрату стисненого повітря проводиться шляхом обертання регулювальної ручки, встановлене положення якої утримується гайкою. При зміні напрямку руху потоку стисненого повітря гумова пневматична манжета відходить від сідла у корпусі, забезпечуючи вільний прохід повітря у зворотному напрямку.
Технічні характеристики
| Умовний прохід | 10 мм |
|
Пропускна здатність через відкритий зворотній клапан |
1,8 м³/год |
| Пропускна здатність через дросель при закритому зворотньому клапані | 0,9 м³/год |
| Приєднання | К3/8" |
| Номінальний тиск | 1 МПа |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пневмодроссель |
| Максимальний робочий тиск | 1 МПа |
| Умовний прохід | 10 мм |
| Мінімальна пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Вага | 0.2 кг |
| З'єднання | Різьбове |
- Ціна: 280 ₴


