
Регулятор тиску П-МК 05-06 УХЛ4 1МПа
- В наявності
- Код: П-МК 05-06
750 ₴
+380630399190
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Редукційний клапан П-МК 05.06 застосовується для зниження (підвищення) та підтримки на заданому рівні тиску стисненого повітря у пневматичних приводах промислового призначення.
Клапан редукційний ПМК-05 використовують у пневмосистемах при робочому тиску 0,1...1,0 МПа. Віброміцність і вібростійкість модульних пристроїв типу П-МК 05 відповідає 2-го ступеня жорсткості за ГОСТ 28988-91 та технічними умовами.
Клапан редукційний ПМК-05 використовують у пневмосистемах при робочому тиску 0,1...1,0 МПа. Віброміцність і вібростійкість модульних пристроїв типу П-МК 05 відповідає 2-го ступеня жорсткості за ГОСТ 28988-91 та технічними умовами.
Технічні характеристики
| Діаметр умовного проходу | 6 мм |
| Мінімальний тиск на виході | 0,1 МПа |
| Номінальний тиск | 1 МПа |
| Діапазон регулювання | 0,04...0,8 МПа |
| Номінальний розхід повітря | 0,2 м³/мин |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня різьба | 1/4" |
| Максимальний робочий тиск | 1 МПа |
| Умовний прохід | 6 мм |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 750 ₴




