
Пневморозподільник п'ятилінійний П-Р4Ф231.1.24 УХЛ2 з пневмоуправлінням
- В наявності
- Код: П-Р4Ф231.1.24
1 376,50 ₴
+380630399190
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневморозподільники п'ятилінійні двопозиційні П-Р4Ф призначені для зміни напрямку та перекриття потоків стисненого повітря у пневмоприводах та системах управління.
Технічні характеристики
| Умовний прохід | 4 мм |
|
Пропускна здатність |
0,6 м³/год |
| Витік повітря | 15 см³/хв |
| Напруга постійного струму | 24 В |
| Потужність електромагніту | 4 Вт |
| Номінальний тиск | 1 МПа |
Час спрацювання:
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня різьба | 1/8" |
| Тип | Пневморозподілювач |
| Максимальний робочий тиск | 1 МПа |
| Умовний прохід | 4 мм |
| Мінімальна пропускна здатність | 0.6 куб.м/год |
| Матеріал виробу | Алюміній |
| З'єднання | Різьбове |
- Ціна: 1 376,50 ₴



