
Редуктор тиску повітря РДВ-5М
- В наявності
- Код: РДВ-5М
300 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380630399190
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Редуктор тискуРДВ-5М призначений для редукування та підтримки постійного тиску повітря в лінії після редуктора.
РДВ-5М поставляються у двох комплектаціях з манометром та без
| Характеристика | Значення |
| Максимальний розхід повітря | 4,5 м3/час |
| Допустимий тиск на вході | 2...10 кгс/см2 |
| Границі регулювання тиску на виході | 0,1...2 кгс/см2 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 МПа |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| З'єднання | Різьбове |
| Конструкція | |
| Наявність манометра | Так |
- Ціна: 300 ₴



