
Стабілізатор тиску повітря СДВ-1,6М 0,2 … 0,8 МПа
- В наявності
- Код: СДВ-1,6М
215 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380630399190
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатори тиску повітря СДВ-1,6 (СДВ-1,6М) застосовуються для редукування та стабілізації тиску повітря в системах регулювання та контролю, для живлення приладів та виконавчих механізмів. Застосовуються в нафтохімічній, харчовій, хімічній промисловості, машинобудуванні та інших галузях.
Стабілізатори тиску повітря СДВ відносяться до одноканальних однофункціональних виробів, що відновлюються, і монтуються у вертикальному положенні на повітропроводі або кронштейні в безпосередній близькості до фільтру повітря. Стабілізатор розрахований для роботи як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі (під навісом) з температурою навколишнього середовища в межах від -50 °C до +60 °C та відносної вологості повітря в межах від 30 до 80 %
| Характеристики | Значення |
| Максимальний розхід повітря | 1,6 м3/час |
| Допустимий тиск на вході | 0,2 … 0,8 (2 … 8) МПа (кгс/см2) |
| Номінальний тиск на виході | 0,14 МПа |
| Діапазон регулювання вихідного тиску | 0,002-0,2 МПа |
| Допустимий перепад тиску | 0,5 МПа |
| Діапазон робочих температур | -30...50°C |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальний робочий тиск | 0.2 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 МПа |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Вага | 0.4 кг |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| З'єднання | Різьбове |
- Ціна: 215 ₴




