
Розетка-трійник переносна гумова IP44 PCE 16A 250V 2P+PE розбірнаTaurus 25311-s (із заземленням Schuko)
- Під замовлення
- Код: 25311-s
Відправка з 11 квітня 20262 466 ₴
2 392 ₴
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Розетка кабельна PCE Taurus 25311-s з твердої гуми IP44 бризкозахищена.
Роз'єми серії TAURUS відрізняються надійністю і довговічністю. Функціональний дизайн гарантує просту та швидку установку, а також неперевершену зручність для користувача.
Особливості:
- матеріал: PA6, 2-компонентний прогумований поліамід
- подвійна система заземлення
- відсутність гвинтів корпусу = мінімальний час збирання
- безінструментальна система швидкого замикання кришки корпусу та компенсатор натягу
- прогумована поверхня для оптимального відчуття та ідеального захоплення
- простий монтаж та демонтаж тримача контактів
- відкриті контактні гвинти – всі працюють з одного напрямку
- клас захисту: IP44 пило- та бризкозахист
Надійність та простота установки є визначними характеристиками нашої серії безпечних виделок та з'єднувачів Top Taurus, які виготовляються для професіоналів з 2006 року. У поточному поколінні TOP TAURUS час підключення значно скорочується завдяки інноваційному механізму блокування. Крім того, всі моделі конекторів тепер опціонально доступні зі світлодіодним індикатором напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип силового роз'єму | Розетка |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Гума, Поліамід |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Форма корпусу | Циліндрична |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Спосіб установки | Переносной |
| Розетка переносна | Так |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Введення дроти | Прямий |
| Форма контактів | Круглі |
| Вага | 180 г |
| Термін служби | 10 років |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Нейтраль | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 70 |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
- Ціна: 2 392 ₴




