
Щит в/у Hager Golf VF218PD 36 модулів IP40 з білою дверкою (розподільчий модульний)
- Готово до відправки
- Код: VF218PD
2 692 ₴
2 638,16 ₴
-2%
+380 (63) 039-91-90
відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільний щит Hager Golf виготовлений для встановлення спеціально призначеної для таких щитів апаратури невеликих розмірів (модульної апаратури). Наприклад, автоматичних вимикачів, пристроїв захисного відключення, диференціальних вимикачів, контакторів, або будь-якого іншого обладнання. Силует шафи має прямі та чіткі лінії, що робить ящик дуже стильним і дозволяє його вписувати в будь-який інтер'єр. Навісне виконання не вимагає вирізування ніші під його установку, достатньо гвинтів.
У комплект постачання щита входить:
- гвинтові клеми;
- полюсні фільтри;
- DIN-рейки з фіксацією до цокольної частини корпусу із достатнім простором для кабелю;
- дверцята із захисною плівкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Кількість обслуговуваних сторін | 1 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 36 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 418 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 97.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Ні |
| Монтажний комплект | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 638,16 ₴

