
Реле контролю напруги ZUBR D40t AC 1P 40A 1F зтермозахистом (однофазне)
- Немає в наявності
- Код: ZUBR D40(t)
1 460 ₴
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Однофазне реле напруги
Реле напруги ZUBR D призначені для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. При настанні аварійної ситуації реле вимикає навантаження. Застосовується в однофазних мережах змінного струму (230 В). Додатково має термозахист.
Висока точність вимірювання TrueRMS
ZUBR Dt з високою точністю вимірює напругу. Принцип дії TrueRMS — алгоритм знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди.
Професійна модель вимкнення навантаження
Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення. Вона дозволяє не вимикати обладнання при безпечних за величиною та тривалістю відхиленнях напруги.
Підвищена безпека завдяки термозахисту
Реле напруги ZUBR D (t) оснащені захистом від перегріву. Вона активується, якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С. Для подовження терміну служби контактів реле та зменшення їх іскріння, комутація навантаження здійснюється максимально близько до переходу синусоїди напруги через нуль.
Затримка вмикання навантаження
Після стабілізації напруги активується відлік часу до подачі навантаження. Час затримки можна встановити від 3 до 600 с, у залежності від типу підключеного обладнання. Для чутливого до частих вимкнень напруги обладнання (наприклад, для холодильників і кондиціонерів) час затримки рекомендовано встановлювати на 120-180 с.
Зручність у керуванні
Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Цифровий екран постійно відображає значення напруги, а також виводить системну інформацію. За допомогою нього ви легко встановите верхню та нижню межу допустимої напруги.
Просте встановлення
Монтаж реле напруги відбувається в розподільний щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість чи існує ймовірність потрапляння води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту ІР55 (згідно ДСТУ 14254).
Техничні характеристики ZUBR D
Категорія продукції: Реле напругиСтрум, А: 40
Спосіб монтажу: На DIN-рейку
Кількість фаз: 1 ф. (230 Вольт)
Термозахист: Є
TrueRMS: Є
Проф. затримка відключення: Є
Нижня межа напруги: 120-210 В
Верхня межа напруги: 220-280 В
Номінальна потужність навантаження: 5 500 ВА
Час відключення навантаження при зниженні напруги: не більше 1,2 с
Час відключення навантаження при перевищенні напруги: 0,01–0,03 с
Номінальний струм навантаження: 40 А (макс. 50 А протягом 10 хв.)
Час затримки включення навантаження: 3-600 с
Тип реле: Електромагнітне
Напруга живлення: 100-420 В
Споживання струму: не більше 86 мА
Перетин дроту: не більше 16 мм²
Маса: 0,21 кг ±10%
Габаритні розміри (Ш х В х Г): 53 х 85 х 66 мм
Кількість комутацій під навантаженням, щонайменше: 100 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, щонайменше: 1 000 000 циклів
Ступінь захисту за ГОСТ 14254: IP20
Потужність, ВА: 5 001 - 7 000
Комплект поставки: реле, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, технічний паспорт, інструкція, пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Дисплей | Так |
| Похибка вимірювання | 2 % |
| Маса | 19 г |
| Термін служби | 10 років |
| Індикація | Цифрова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Час спрацьовування | 10 сек |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Максимальний струм | 50 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 420 В |
- Ціна: 1 460 ₴



