
Акумуляторна батарея CSB GP12170B1 12V 17 Ah AGM VRLA (для ДБЖ)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GP12170B1
3 400 ₴
3 230 ₴
Показати оптові ціни-5%
+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея CSB GP12170B1 – використовується у пристроях з невеликим споживанням енергії. Тому необхідно подбати про якісний акумулятор для забезпечення надійної, довгострокової роботи пристроїв. CSB GP12170B1 – твій вибір!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів: 6
• тип клем - F2
• тип батареї – AGM
• напруга – 12 V
• ємність – 17 Ah при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
• максимальний струм розряду – 230 А
• максимальний зарядний струм – 5,1 A
• внутрішній опір: 14 мОм
• напруга заряду в циклічному режимі – 14,4 В ~ 15 В при 25 °С
• напруга заряду в буферному режимі – 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °С
• номінальний діапазон робочих температур: 25°C
• розміри пристрою (ДхШхВ) – 181х77х167 мм
• вага – 5,5 кг (Допуск ± 5,0%)
• термін придатності: до 5 років
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів: 6
• тип клем - F2
• тип батареї – AGM
• напруга – 12 V
• ємність – 17 Ah при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
• максимальний струм розряду – 230 А
• максимальний зарядний струм – 5,1 A
• внутрішній опір: 14 мОм
• напруга заряду в циклічному режимі – 14,4 В ~ 15 В при 25 °С
• напруга заряду в буферному режимі – 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °С
• номінальний діапазон робочих температур: 25°C
• розміри пристрою (ДхШхВ) – 181х77х167 мм
• вага – 5,5 кг (Допуск ± 5,0%)
• термін придатності: до 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 17 А. г |
| Напрацювання | 1000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T2 |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 5.1 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 181 мм |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 3 230 ₴









