
Аккумуляторна батарея Deye LiFePO4 SE-F5 Pro-С 51.2V 100Ah 5kW BMS100A@16S до 32 parallel(1stack) CAN&RS485 wi-fi 6000 Cycles
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SE-F5 Pro-С
48 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
LiFePO4 акумулятор Deye SE-F5 Pro-С є одним з технологічних продуктів для накопичення та зберігання енергії, розроблених та вироблених компанією Deye. Його можна використовувати для підтримки надійного електропостачання різних типів обладнання та енергосистем. Акумулятор Deye SE-F5 Pro-С ідеально підходить для використання в умовах високої потужності, обмеженого простору для встановлення, вимог до надійності та безпеки, а також необхідності тривалого терміну служби.
Deye SE-F5 Pro-С має вбудовану систему управління батареями BMS, яка може контролювати та керувати параметрами безпечного та довговічного часу автономної роботи, включаючи показники напруги, струму та температури. Крім того, BMS може балансувати зарядні та розрядні елементи, щоб продовжити термін їхньої служби. До 64 батарей можуть бути підключені паралельно, щоб збільшити ємність, потужність та час автономної роботи будь-якого споживача. Тобто це елемент для побудови індивідуальної (для потреб) системи накопичення і зберігання енергії задля досягнення енергонезалежності та економії під час використання альтернативних джерел енергії.
Характеристики акумулятора:
Тип батареї: LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний)
Номінальна напруга: 51.2V
Ємність: 100Ah
Енергетична ємність: 5 кВт*год
BMS: 50A 16S
Підключення паралельно: до 32 батарей
Порти зв`язку: CAN, RS485
Клас захисту: IP21
Кількість циклів: більше 6000
Розміри (ШхВхГ): 404*547*141 мм
Вага: 44 кг
Максимальний струм заряду: 100A
Номінальна робоча температура, °C 25°C
Тип АКБ LiFePO4
Матеріал корпусу метал
Наявність дисплея без дисплея
Кабель для підключення до інвертора в комплекті
wi-fi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | До проводів |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 404 мм |
| Висота | 547 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 48 000 ₴




