
Аккумуляторна батарея Deye LiFePO4 120AH RW-M6.1-B 51.2V BMS50A@16S до 32 parallel CAN/RS485 6000 Cycles
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 120AH RW-M6.1-B
68 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Deye RW-M6.1 є одним із технологічних продуктів для накопичення та зберігання енергії, розроблених та вироблених компанією Deye, її можна використовувати для підтримки надійного електропостачання різних типів обладнання та енергосистем. Акумулятор Deye RW-M6.1 ідеально підходить для використання в умовах високої потужності, обмеженого простору для встановлення, вимог до надійності та безпеки, а також необхідності тривалого терміну служби.
Deye RW-M6.1 має вбудовану систему управління батареями BMS, яка може контролювати та керувати параметрами безпечного та довговічного часу автономної роботи, включаючи показники напруги, струму та температури. Крім того, BMS може балансувати зарядні та розрядні елементи, щоб продовжити термін їхньої служби. До 32 батарей можуть бути підключені паралельно, щоб збільшити ємність, потужність та час автономної роботи будь-якого споживача. Тобто це елемент для побудови індивідуальної (для потреб) системи накопичення та зберігання енергії задля досягнення енергонезалежності та економії під час використання альтернативних джерел енергії.
Технічні характеристики
Хімічний склад LiFePO4
Номінальна ємність, Ач 120
Можливість масштабування
Робота в паралелі максимально 32
Номінальна напруга, 51,2
Діапазон робочої напруги, 43,2-57,6
Потужність кВтг 6,14
Корисна потужність кВтг 5,53
Рекомендований струм заряд/розряд,А 60
Максимальний струм заряд/розряд, А 100
Піковий струм заряд/розряд (2 хвилини, 25С), А 150
Рекомендована глибина розряду, % 90
Комунікаційні роз`єми CAN2.0/RS485
Механічні характеристики
Габарити, мм 510*740*145
Маса, кг 58
Клас захисту (волога) IP20
Робоча температура навколишнього середовища (заряд/розряд), 0-55/-20-55С
Температура зберігання, 0-35
Заявлена кількість циклів (25С/0,5С/0,5С/90%DOD/70%EOL) 6000 циклів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 120 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | До проводів |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Вага | 58 кг |
- Ціна: 68 000 ₴








