
Аккумуляторна батарея FelicityESS FLA48300-EU 48v 300Ah BMS 160A@16S 15kW до 15 parallel CAN&RS485 6000 Cycles
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FLA48300
110 880 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Акумуляторна батарея FLA48300 Felicity (LiFePO4 51,2V 300Ah 15kWh) – це сучасне енергоефективне рішення для систем накопичення енергії як у побутових, так і комерційних об`єктах.
Завдяки використанню хімічної технології LiFePO4, батарея забезпечує стабільну роботу, високий рівень безпеки та тривалий термін служби. На відміну від традиційних літій-іонних аналогів, цей тип акумуляторів відрізняється більшою стабільністю та екологічністю.
Модель FLA48300 відмінно підходить для резервного електроживлення, автономних енергосистем та інтеграції в проекти з відновлюваними джерелами енергії. Можливість масштабування до 225 кВт год робить її універсальним рішенням для систем різного рівня складності.
Виробник Felicity
Модель FLA48300
Корисна ємність 15 кВт · год
Тип батареї LiFePO4
Номінальна напруга 51,2 В
Робоча напруга 44,8 - 57,6 В
Рекомендований струм заряду/розряду * 150 А
Рекомендована потужність заряду/розряду * 7500 Вт
Макс. струм (15 с) 200 А
Макс. потужність (15 с) 10000 Вт
Глибина розряду (DOD) ?95%
Масштабованість До 15 блоків (225 кВт·год)
Зв`язок CAN & RS485
Ступінь захисту IP21
Кількість циклів ** 6000
Температура заряджання 0...+55°C
Температура розряду -20…+55°C
Дисплей LCD+LED
Установка Підлогова
Захист Інтелектуальний BMS, автоматичний вимикач, запобіжник
Гарантія 5 років
Вага (нетто) 135 кг
Вага (брутто) 160 кг
Розмір пристрою 480 x 1100 x 300 мм
Розмір упаковки 635 x 1150 x 498 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Felicity ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | До проводів |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 160 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 135 кг |
- Ціна: 110 880 ₴




