
Аккумуляторна батарея Must LiFePO4 25.6V 100Ah
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LP16-24100
34 848 ₴
Показати оптові ціни+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 25.6V 100Ah (450 x 400 x 140), 23kg, призначена для монтажу на стіну. Ця батарея є надійним і ефективним рішенням для зберігання та використання енергії в різних цілях, включаючи домашнє використання, комерційні та промислові цілі. Вона забезпечує стабільне та довгострокове енергоживлення, в той час як її невеликі розміри та легка вага роблять її зручною для встановлення та використання у різних ситуаціях.
Характеристики:
- Напруга: 25.6V
- Місткість: 100Ah
- Розміри: 450 x 400 x 140 мм
- Вага: 23 кг
- Монтаж на стіну
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Тип струмовивіду | До проводів |
| Напруга | 25.6 В |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS, Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вага | 23 кг |
- Ціна: 34 848 ₴

