
Аккумуляторна батарея Must LiFePO4 LP15-24200 25.6V 200Ah 5.12kWh BMS100A@4S 6000 cycles
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: LP15-24200
Відправка з 27 травня 202640 656 ₴
Показати оптові ціни+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 51.2V 200Ah призначена для використання в різних електричних пристроях, таких як електричні автомобілі, сонячні батареї, енергозберігаючі системи та ін. Її висока напруга 51.2V забезпечує стабільне та надійне джерело живлення.
Характеристики:
- Тип батареї: LiFePO4
- Напруга: 25.6V
- Місткість: 200Ah
- Призначення: електричні автомобілі, сонячні батареї, енергозберігаючі системи
- Технологія: LiFePO4 для тривалого терміну служби
- Безпека: надійна та безпечна робота
- Висока напруга: стабільне та надійне джерело живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | До проводів |
| Напруга | 25.6 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 522 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Вага | 45 кг |
- Ціна: 40 656 ₴


