
Аккумуляторна батарея Must LiFePO4 LP16-24200 25.6V 200A, 5.12kWh BMS100A@8S CAN2.0/RS232/RS485 6000 cycles
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LP15-24200
50 160 ₴
Показати оптові ціни+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Готово до відправкиАккумуляторна батарея Must LiFePO4 LP16-24200 25.6V 200A, 5.12kWh BMS100A@8S CAN2.0/RS232/RS485 6000 cycles
50 160 ₴
+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 25.6V 200Ah призначена для надійного та ефективного використання в системах зберігання енергії. Завдяки своїй унікальній конструкції дана батарея забезпечує стабільне енергопостачання та довгий термін служби. Монтаж на стіну забезпечує зручність встановлення та економить простір. Вага 45 кг гарантує надійність та безпеку використання.
Характеристики:
- Тип батареї: LiFePO4
- Напруга: 25.6V
- Місткість: 200Ah
- Розміри: 450 x 395 x 224 мм
- Вага: 45 кг
- Монтаж: на стіну
- Силові кабелі в комплекті відсутні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | До проводів |
| Напруга | 25.6 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS, Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 442 мм |
| Висота | 486 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 50 160 ₴




