
Аккумуляторна батарея Must LiFePO4 LP16-48200 51.2V 200Ah 10.24kWh BMS100A@16S CAN2.0/RS232/RS485 6000 cycles
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LP16-48200
84 480 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 забезпечує надійне та довгострокове енергопостачання. Із загальною ємністю 200Ah та вихідною напругою 51.2V, ця батарея ідеально підходить для використання в різних пристроях та системах, що потребують стабільного та ефективного живлення. Завдяки компактним розмірам (580 x 490 x 250 мм) та можливості монтажу на стіну, установка цієї батареї легка та зручна. Її вага становить 82 кг, що робить її легкою для транспортування та встановлення. Must LiFePO4 - це надійне та високоякісне джерело живлення, яке підходить для широкого спектру застосувань.
Настінна літієва батарея (батарея LiFePO4) – це високоінтегроване рішення резервного живлення глибокого циклу для вашої сонячної домашньої системи зберігання енергії. Завдяки багатому досвіду та передовим технологіям, продукт має особливості модного дизайну, високої енергії, високої щільності потужності, тривалого терміну служби та простоти встановлення та розширення.
Характеристики:
-Тип АКБ LiFePO4
- Місткість: 200Ah
-Струм заряду 40/100А
-Струм розряду 100А
- Напруга: 51.2V
- Розміри: 580 x 490 x 250 мм
- Вага: 82 кг
- Монтаж на стіну
- Силові кабелі в комплекті відсутні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | До проводів |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS, Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 442 мм |
| Висота | 625 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 84 480 ₴





