
Акумулятор Merlion LiFePO4 LFP12-50US 12,8V 50 Ah 1280Wh 4S1P/BMS-50A 5000 циклів
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: LFP12-50US
Відправка з 26 червня 20268 780 ₴
Показати оптові ціни+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 50AH є надійним і компактним джерелом енергії, яке може бути використане в різних додатках. Цей акумулятор має високу ємність і довгий термін служби, що робить його відмінним вибором для різних енергозалежних пристроїв і систем.
Характеристики:
- Номінальна напруга: 12.8V
- Номінальна ємність: 50Ah (при 25°C)
- Енергія: 640Wh
- Внутрішній опір: менше 70мΩ
- Циклічне життя: <5000 циклів при 100% розряді (при струмі розряду 1C)
- Ефективність заряджання: 96-99% при струмі заряду 1C
- Ефективність розряду: більше 96% при струмі розряду 1C
- Напруга заряду: 14.6±0.2V
- Режим заряду: CC/CV (константний струм/константна напруга)
- Струм заряду: до 50А
- Максимальний струм заряду: 50А
- Кінцева напруга заряду: 14.8V±0.2V
- Максимальний постійний розрядний струм: 50А
- Максимальний імпульсний струм: 150А (тривалість менше 3 секунд)
- Кінцева напруга розряду: 10V
- Температура заряду: від 0°C до 45°C
- Температура розряду: від -20°C до 60°C
- Температура зберігання: від 0 ° C до 40 ° C
- Ступінь захисту від води та пилу: IP65
- Розміри (ДxШxВ): 229x138x205 мм
- Маса: 6.5 кг
- BMS (Battery Management System): 4S50A
Застосування:
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 50AH підходить для різних програм, включаючи:
1. Безперебійне харчування (ДБЖ) та джерела резервного електроживлення.
2. Електричні транспортні засоби, такі як електричні велосипеди та самокати.
3. Сонячні електростанції та системи зберігання енергії.
4. Підтримка малопотужних пристроїв та систем далеко від електричної мережі.
Літій-залізо-фосфатні акумулятори відомі своєю стабільною продуктивністю та надійністю, що робить їх чудовим вибором для широкого спектру додатків.
Характеристики:
- Номінальна напруга: 12.8V
- Номінальна ємність: 50Ah (при 25°C)
- Енергія: 640Wh
- Внутрішній опір: менше 70мΩ
- Циклічне життя: <5000 циклів при 100% розряді (при струмі розряду 1C)
- Ефективність заряджання: 96-99% при струмі заряду 1C
- Ефективність розряду: більше 96% при струмі розряду 1C
- Напруга заряду: 14.6±0.2V
- Режим заряду: CC/CV (константний струм/константна напруга)
- Струм заряду: до 50А
- Максимальний струм заряду: 50А
- Кінцева напруга заряду: 14.8V±0.2V
- Максимальний постійний розрядний струм: 50А
- Максимальний імпульсний струм: 150А (тривалість менше 3 секунд)
- Кінцева напруга розряду: 10V
- Температура заряду: від 0°C до 45°C
- Температура розряду: від -20°C до 60°C
- Температура зберігання: від 0 ° C до 40 ° C
- Ступінь захисту від води та пилу: IP65
- Розміри (ДxШxВ): 229x138x205 мм
- Маса: 6.5 кг
- BMS (Battery Management System): 4S50A
Застосування:
Літій-залізо-фосфатний акумулятор Merlion LiFePO4 12.8V 50AH підходить для різних програм, включаючи:
1. Безперебійне харчування (ДБЖ) та джерела резервного електроживлення.
2. Електричні транспортні засоби, такі як електричні велосипеди та самокати.
3. Сонячні електростанції та системи зберігання енергії.
4. Підтримка малопотужних пристроїв та систем далеко від електричної мережі.
Літій-залізо-фосфатні акумулятори відомі своєю стабільною продуктивністю та надійністю, що робить їх чудовим вибором для широкого спектру додатків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 5000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | Медная винтовая М8 |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 229 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 8 780 ₴

