
Акумуляторна батарея V-TAC SLIM VT-48160 LiFePO4 51.2V 160Аh 7.64kWh 100/100A
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VT-48160
79 200 ₴
Показати оптові ціни+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номінальна ємність 161Ah - мінімальна 158Ah
Номінальна напруга 48V
Заводський рівень заряду 30~60%
Напруга в кінці розряду 42V
Режим заряджання MAX 54.75V
Внутрішній опір ≤40mΩ
Стандартний струм заряду 32A
Граничний струм 20A
Стандартний розряд 32A
Максимальний струм заряду 100A
Максимальний струм розряду 100A
Діапазон робочих температур: Заряд 0~55°C Розряд: -20~60°C
Діапазон температур зберігання <12 місяців: - 10~35°C < 3 місяці: -10~45°C <7 днів: -20~65°C
Communication mode RS485/CAN
Battery software version V1.0
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | V-TAC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 160 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 830 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 79 200 ₴





