
Акумулятор батарея Li-TIME LiFePO4 25.6V 50Ач 1280Wh Bluetooth 5.0 6000Cycles BMS50A ≤40mΩ IP65
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: L24V50-50-TM-BT-8-A70
21 120 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Аккумуляторная батарея Li-TIME LiFePO4 25.6V 50Ач 1280Wh Bluetooth 5.0
Захист TVS: Вбудований захист від перенапруги для високої стійкості до ударів.
Bluetooth 5.0: Моніторинг у режимі реального часу через Bluetooth 5.0 та додаток LiTime.
Підключення до програми: Підключення через QR-код, підтримка автономного керування та моніторингу кількох батарей.
Захист від температури: заряджання при 0°C та розряджання при -20°C для захисту від холоду.
Інтелектуальна система управління будівлею (BMS): захист від перевантаження, короткого замикання та інших ризиків.
Компактний дизайн: об`ємом лише 9,2 літра він поміщається у невеликих приміщеннях.
LiFePO4 елементи: літій-залізо-фосфатні елементи, перевірені UL, для максимальної безпеки.
Корпус IP65: водонепроникний та пилонепроникний IP65, ідеально підходить для морського середовища.
Можливість розширення: до 4P2S для 48 В 200 Аг (10,24 кВт·год).
Універсальність: ідеально підходить для тролінгових моторів, човнів, автофургонів та автономних систем.
Примітка: Не використовуйте як стартерний акумулятор.
Тривалість циклу 4000 циклів при 100% глибині розряду, 6000 циклів при 80%, 15 000 циклів при 60%
Номінальна напруга 25,6 В
Номінальна ємність 50 Аг
Енергія 1280 Вт·год
Максимальне з’єднання (паралельне/послідовне) 4000 циклів при 100% глибині розряду, 6000 циклів при 80%, 15 000 циклів при 60%
Внутрішній опір ≤40 мОм
Сертифікати UL-1973, FCC, CE, RoHS, UN38.3
ЗСУ 50А
Максимальна безперервна вихідна потужність 1280 Вт
Макс. безперервний струм заряджання 50А
Макс. безперервний струм розряду 50А
Макс. струм розряду 1 секунда 50А
Напруга заряджання 28,8 В ± 0,4 В
Рекомендований струм заряджання 10 А (0,2 С)
Температура заряджання 0℃ ~ 50℃
Температура розряджання -20℃ ~ 60℃
Температура зберігання -10℃ ~ 50℃
Захист від низьких температур Так
Захист від низьких температур при заряджанні Так / 5°C
Клеми підключення Гвинти M8
Вага 9,6 кг
Розмір 206 × 168 × 211 мм
Матеріал корпусу АБС
Клас захисту IP65
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiTime |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | Медная винтовая М8 |
| Напруга | 25.6 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 211 мм |
| Висота | 206 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Вага | 9.6 кг |
- Ціна: 21 120 ₴


