
Акумуляторна батарея Eco-Worthy LiFePO4 12.8V 100Ah 50/100A bluetooth -7°C до 60°C винт M8
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Eco-Worthy-12100bt
14 300 ₴
Показати оптові ціни+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор Eco-Worthy LiFePO4 надійний та довговічний літій-залізо-фосфатний акумулятор з високою ефективністю та безпекою. Ідеальний для резервного живлення, автономних систем та подорожей.
Де його можна застосувати:
- Резервне живлення дому
- Автономні та сонячні системи
- Кемпінг, яхти, човни
- Живлення освітлення, холодильників, насосів та іншої електроніки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ECO-WORTHY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | F12 (M8) |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Наявність Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 209 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 14 300 ₴

