
Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 12.8V 50Ah з вбудованою ВМS платою 40A
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: LiFePO4128-50/40
Відправка з 26 червня 20269 152 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 є високоякісним пристроєм із вбудованою BMS платою, що забезпечує безпечне та ефективне використання. Цей продукт ідеально підходить для широкого спектру програм, від домашнього використання до комерційних та промислових цілей.
Використання:
- підходить для використання в домашніх енергетичних системах.
- Ідеально підходить для мобільних та автономних електроенергетичних установок.
- Застосовується в сонячних електростанціях та системах безперебійного живлення.
- Підходить для використання в кемпінгу, на яхтах та в котеджах.
Характеристики:
• Бренд: Vipow
• Тип: LiFePO4 Battery Pack
• Місткість: 640WH / 12.8V / 50AH (4S1P)
• Розміри: 229x138x208 мм
• Вага: 6 кг (Нетто)
• Тип батареї: LiFePO4
• Вхід: DC 14.6V 40A (макс.)
• Вихід: DC 12.8V 40A
• Цикл життя: ≥3000 циклів
• Температурний режим:
- Заряд: 0°C ~ 45°C
- Розряд: 0°C ~ 60°C
- Зберігання: 0 ° C ~ 30 ° C
• Місткість:**
- Типова ємність: 50Ah
- Мінімальна ємність: 48Ah
• Внутрішній опір: ≤3mΩ (при 1kHz AC)
• Номінальна напруга: 3.2V
• Вага елемента: 1250 ± 100 г
• Стандартні умови розряду: 1C постійний струм 10A, кінцева напруга 2.0V
• Стандартні умови заряду: 1C постійний струм 10A, напруга заряду 3.65V, кінцевий струм заряду 1A
• Швидкий метод заряду: 2C постійний струм 25A, напруга заряду 3.65V, кінцевий струм заряду 1A
• Максимальний постійний струм розряду: 50A (1C)
• Пульсуючий струм розряду: 100A (2C)
Цей акумулятор Vipow LiFePO4 забезпечить надійне та довгострокове енергопостачання у різних сценаріях використання, гарантуючи високу продуктивність та безпеку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 3000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 40 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 229 мм |
| Висота | 208 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 9 152 ₴

