
Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 51,2V 50Ah з вбудованою ВМS платою 40A, 48V
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LiFePO4512-50/40
25 344 ₴
Показати оптові ціни+380680330168
- +380 (63) 039-91-90відділ оптового продажу
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vipow LiFePO4 51,2V 50Ah - акумуляторна батарея LiFePO4 типу на базі ВМS плати 40A. При ємності 50Ah і робочій напрузі 51,2 Вольта акумулятор знаходить своє широке застосування, але найбільш часто використовується для джерел безперебійного живлення, для котлів. Гарантований високий ресурс циклів - понад 2000. Високий коефіцієнт безпеки.
Характеристики:
Виробник - VIPOW
Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
Ємність 50 Ah
Номінальна напруга 51.2V
Робоча температура -20 ~ +60 C
Ресурс (циклів) більше 2000
Вага - 24
Габарити 520x269x220 mm
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 40 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 269 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Вага | 24 кг |
- Ціна: 25 344 ₴

