
Навісний щит IP66 415х315х170 UCP430 nVent HOFFMAN (розподільна шафа)
- Під замовлення
- Код: UCP430
Відправка з 29 травня 20268 056 ₴
- +380 (63) 625-75-66відділ інтернет замовлень
- +380 (99) 114-64-48КВПіА, вимірювальні прилади
- +380 (67) 332-94-66директор
Навісна шафа nVent HOFFMAN UCP 315x415x170 IP66 – виготовлений з сталі за допомогою точного різання і зварювання. Покритий поліефірним лакофарбовим покриттям і антикорозійною ґрунтовкою як зовні, так і всередині. Тому має міцну металеву конструкцію і підвищену зносостійкість, що надійно захистить ваше обладнання в суворих умовах.
Ступінь захисту IP66 - має відмінну водонепроникність і стійкість до пилу. Захищає електроприлади від потрапляння всередину вологи, пилу, води, дощу, снігу, мастил тощо. Ваше електрообладнання буде в сухості та безпеці за будь-яких умов погоди.
Підходитять для внутрішнього та зовнішнього застосування, де потрібен захист ланцюгів та інших електричних компонентів. Застосовується на виробництвах, будівельних майданчиках, торгових центрах, готелях, житлових районах, дворах тощо… Включно з монтажною пластиною, ви можете встановити різні електричні компоненти: кнопки, індикатори, лічильники, перемикачі керування, автоматичні вимикачі, реле, вимірювальні прилади або будь-які інші електричні компоненти.
Навісна шафа nVent HOFFMAN - це ідеальне рішення для збирання розподільчих щитів, щитів керування та автоматики для розміщення як у виробничих приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Основні характеристики:
- Спосіб монтажу: Навісна шафа
- Матеріал: Армований скловолокном поліестер
- Ширина: 315 мм
- Глибина: 170 мм
- Висота: 415 мм
- Ступінь захисту: IP66 мм
- Замок: З подвійною борідкою, вставка DIN 3мм
- Тип шафи: Однодверна
- Фінішне покриття: RAL 7035 матеріал під фарбування
- Серія: UCP
- Бренд: nVent HOFFMAN
✅ Гарантія якості: Продукція nVent HOFFMAN відповідає високим європейським стандартам безпеки та якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | nVent HOFFMAN |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 415 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Висота без опор | 170 мм |
| Товщина бічних стінок шафи | 3 мм |
| Товщина передньої двері шафи | 3 мм |
| Товщина задньої двері шафи | 3 мм |
| Вага | 4 кг |
| Конструктивні особливості | |
| Передні двері | Одностулкові, Суцільнометалева, З замком |
| Бічні стінки | Незнімні |
| Кут відкривання дверей | 130 град. |
| Введення кабелю | Через підставу шафи, Через бічні стінки шафи |
| Антивандальний корпус | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шафи | Світло-сірий |
- Ціна: 8 056 ₴

