Рекомендую даний магазин, незважаючи на те що помилково відправили один товар, замість двох, менеджери взяли вину на себе та відправили ще один без доплати за доставку, за це респект! Що до самого кінцевика, дана модель вмикається досить "пізно", тобто при оберті на~ 45°, можливо ,комусь це буде важливо.
Рекомендую даний магазин, незважаючи на те що помилково відправили один товар, замість двох, менеджери взяли вину на себе та відправили ще один без доплати за доставку, за це респект!
Що до самого кінцевика, дана модель вмикається досить "пізно", тобто при оберті на~ 45°, можливо ,комусь це буде важливо.
Дякуємо Вам за відгук!